Oferta

     
Fotografia ślubna, Sesja rodzinna, Mielec, Podkarpackie, Małopolska, Świętokrzyskie
Fotograf MielecKochani oferujemy Wam pełen zakres usług tak reportażu, jak i sesji fotograficznych.

Wykonujemy:
- Reportaż Ślubny
- Ślubne Sesje Plenerowe
- Sesje Narzeczeńskie
- Fotografię Rodzinną

- Sesje Indywidualne
- Reportaż Chrztu Świętego
- Sesje Komunijne

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oczywiście nadmieniamy, że na życzenie klienta każda oferta może być modyfikowana,
dlatego też zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Chętnie wszystko Państwu objaśnimy.

-     OFERTA ŚLUBNA     -


Zapewne mają Państwo pewne pytania.
Wstępnie krótko objaśnię jak to wygląda.

Kiedy zdecydują się Państwo, by skorzystać z moich usług, wówczas umawiam się z Wami na podpisanie umowy. Przy podpisaniu umowy pobieram zadatek na poczet zrealizowania reportażu z Waszego najpiękniejszego dnia w życiu.

Tutaj następuje zazwyczaj długa przerwa i oczekiwanie na uroczystość.
Około tygodnia przed datą ślubu kontaktuję się z Państwem i ustalamy szczegóły uroczystości.
Gdy już nadejdzie ten Wyjątkowy Dzień przyjeżdżam do Pana Młodego, by uwiecznić jego przygotowania oraz całą towarzyszącą temu atmosferę. Następnie udaję się do Panny Młodej by również sfotografować przygotowania i całą aurę. Tutaj czekamy na przyjazd Pana Młodego i moment, gdy po raz pierwszy tego dnia ujrzy swą ukochaną. Następnie błogosławieństwo i wszystkie związane z nim emocje.

Udajemy się do kościoła, bądź urzędu stanu cywilnego. Ceremonia - najważniejsze chwile tego dnia, Wasza przysięga, magia chwili.

Tuż po ceremonii udaję się do lokalu, by przygotować się na Wasz przyjazd. Tutaj zaczyna się reportaż z Waszego wesela. Taniec, zabawy, atrakcje, rozmowy i emocje przy stołach, biesiada. Wszystko opowiedzą fotografie.

Pracę kończę wraz z końcem oczepin. Kończę jedynie tego dnia, gdyż kilka dni po ślubie, gdy już wszyscy ochłoną, a emocje troszkę opadną, umawiamy się na sesję plenerową. Tutaj możecie się zdać na mnie, jednak wszystkie Państwa sugestie są mile widziane.

Międzyczasie dla mnie zaczyna się największa praca. Zaczynam segregować i obrabiać Wasze fotografie. Każde zdjęcie, które oddaję dopieszczam w najdrobniejszym szczególe, a samą obróbkę dostosowuję indywidualnie do atmosfery, jaka panowała podczas Państwa uroczystości. Praca mozolna i długotrwała, ale za to każda fotografia jaką otrzymacie będzie na odpowiednio wysokim poziomie.

Staram się, by oddać Państwu materiał w czasie nie dłuższym jak 90 dni od dnia pleneru, choć zazwyczaj jest to wcześniej. W międzyczasie powolutku podsyłam Wam pomniejszone zdjęcia w formie elektronicznej, byście mogli je sobie udostępniać na swoich profilach, pokazywać znajomym, rodzinie, ale przede wszystkim abyście widzieli jak Wasz reportaż będzie wyglądać.

Jeżeli zdecydują się Państwo na album, to po obrobieniu zdjęć, lub też w trakcie, gdy nad nimi pracuję, umawiamy się na wybranie formatu albumu, wzoru okładki oraz rodzaj oprawy. Wówczas projektuję dla Was opowieść, która zawarta będzie w albumie. Przed jego zamówieniem i wykonaniem oprawy przez introligatora, wysyłam Wam do akceptacji projekty rozkładówek Waszego albumu.

Gdy już cały zestaw będzie gotowy, wtedy kontaktuję się z Państwem i umawiamy się na odbiór albumu i pendrive, lub płyt DVD z Waszymi zdjęciami już w pełnych rozmiarach.

*     *     *     *     *-     SESJE RODZINNE     -
Jak taka sesja wygląda? 
Objaśnię Państwu w kilku zdaniach. 
Umawiam się z Państwem na dany dzień i godzinę. W między czasie wyszukuję odpowiedniego miejsca na naszą sesję plenerową, lub umawiamy się na sesję w miejscu wskazanym przez Państwa. 
Sesja trwa od 30 do 60 minut. Później obrabiam Wasze fotografie, opracowując je w najdrobniejszym szczególe. Najpóźniej do 7 dni roboczych fotografie są już do odebrania. 
W przypadku sesji Premium czas ten wydłuża się maksymalnie do 14 dni ze względu na czas potrzebny do przygotowania personalizacji płyty oraz przygotowania etui przez introligatora.

*     *     *     *     *-     OFERTA KOMUNIJNA     -*     *     *     *     *

Zadzwoń do nas :
(+48)
508 700 035 


Napisz wiadomość na facebooku Tuo Attimo


Lub wyślij nam wiadomość email TuoAttimo tuoattimo@gmail.com


Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) Nr 2016/679 z 27.04.2016 r. W sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetworzeniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Informuję, że przysługuje Państwo prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest TUO ATTIMO Grzegorz Radosław Maziarski.
Więcej informacji w polityce prywatności: https://tuoattimo.blogspot.com/p/blog-page.html