O Nas

      Witajcie Kochani!

     Jest nam bardzo miło, że zawitaliście na naszej stronie.
Jesteśmy firmą tworzoną z pasją, dzięki której w naszej pracy znajdziecie wiele serca. W naszej pracy stawiamy na Wasze emocje, na naturalność oraz na chwilę, która to jest Waszą Chwilą.


       Zapewniamy miła, ciepłą atmosferę, dzięki której możecie się czuć swobodnie i bezstresowo :)

     Oczywiście posiadamy wszelakie uprawnienia i pozwolenia, akredytację prasową, oraz dokumenty z kurii biskupiej, dzięki którym możemy fotografować obiekty sakralne także podczas liturgii.

     Pamiętajcie, fotograf bez takich uprawnień, już na wstępie może zostać wyproszony z Waszej ceremonii!!
   Teraz może w kilku zdaniach opiszemy naszą pracę na przykładzie reportażu ślubnego.
 

     Ślub, wesele, Twoja miłość, szczęście, ważne momenty w życiu ... Warto mieć pamiątkę.
Zatrzymamy dla Ciebie Twoje najpiękniejsze chwile. I zrobimy to najlepiej.

     A tak konkretnie oferujemy pełen reportaż ślubny.

     Na początku podpisujemy z Państwem umowę na wykonie reportażu ślubnego, dzięki której jesteście pewni naszej usługi, a my znamy zakres naszej pracy.


A wygląda to tak ....

     Przed samą ceremonią jesteśmy u Pana Młodego, jeszcze kawalera :), następnie u Pani Młodej, podglądamy jak się przygotowujecie. "Łapiemy" te krótkie momenty, to zamieszanie w domu, te emocje, które towarzyszą w tym dniu całej rodzinie.
     Jesteśmy w kościele (lub urzędzie stanu cywilnego), potem oczywiście wesele do końca oczepin. Umawiamy się na sesję plenerową w inny dzień. Wybieramy dzień, w którym zarówno my, jak i świeżo upieczona Para Młoda ma czas, żeby się nie spieszyć. Cały czas towarzyszy nam miła atmosfera, bez stresów i niepotrzebnych spięć.
     Każda fotografia, którą dostajecie poddana jest starannej obróbce, 450 fotografii to minimum.

    Przygotowujemy dla Was fotoalbum (potocznie zwany fotoksiążką) lub album tradycyjny w zależności od Waszych upodobań. Będzie on piękną pamiątką na lata :)

     Podobnie sprawa się ma odnośnie innych reportaży i sesji zdjęciowych. Zapewniamy miła, ciepłą atmosferę, dzięki której możecie się czuć swobodnie i bezstresowo :)


Wasi Fotografowie
Tuo Attimo

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz