polityka prywatnościSzanowni Państwo,


Od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje nowe rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich informacji oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). W związku z powyższym przesyłam Państwu informacje o przetwarzanych danych osobowych w mojej firmie.

Proszę o zapoznanie się z poniższymi informacjami.

Administratorem powierzonych mi danych osobowych jest firma TUO ATTIMO Grzegorz Radosław Maziarski. Firma TUO ATTIMO Grzegorz Radosław Maziarski przetwarza dane osobowe Nabywcy Towaru/Usługi podane przez niego, tylko do zawarcia i wykonania umowy sprzedaży zawieranej z nim.

Podanie ww. danych osobowych przez Nabywcę jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji usługi, a okres ich przechowywania określony jest w przepisach podatkowych.

Przychodząc do mnie na sesje, zawierając ze mną umowę na realizację reportażu fotograficznego, czy na realizację produkcji filmowej powierzacie mi swoje dane osobowe takie jak imię, nazwisko, nr tel, mail, adres zamieszkania, nr dowodu osobistego (w przypadku umów ślubnych). Te dane są przeze mnie przetwarzane tylko w celu realizacji powierzonej mi usługi.

Firma TUO ATTIMO Grzegorz Radosław Maziarski dokłada wszelkich starań, by Państwa dane były bezpieczne.


Powierzone przez Was dane są przeze mnie przechowywane w formie papierowej w podpisanych ze mną umowach i na wystawianych Państwu fakturach, a także w formie elektronicznej: na komputerze, dyskach zewnętrznych oraz dyskach internetowych. Wszystkie umowy przechowywane są w zamkniętym pomieszczeniu, a dane w formie elektronicznej zabezpieczone są hasłem.

W przypadku, gdy realizuję dla Państwa produkcję albumu, wywołanie odbitek, produkcję fotoobrazów itp, wtedy pliki cyfrowe z Waszymi zdjęciami przekazuję firmie, która wykonuje dla mnie stosowny produkt, który z Państwem mam określony w umowie.

Oczywiście przez cały czas zachowujecie Państwo prawo wyboru co do publikacji Waszego wizerunku na moich stronach internetowych oraz na moich firmowych profilach na portalach społecznościowych. Gdy wyrażacie taką zgodę, to nie jest ona dożywotnia. W każdej chwili zgodę można wycofać.Pozdrawiam Serdecznie
TUO ATTIMO
Grzegorz Radosław MaziarskiBrak komentarzy:

Prześlij komentarz