Aleksandra & Maciej | Fotografia Ślubna | Mielec

Fotoreportaż i sesja zdjęciowa Oli i Maćka

Dzisiaj prezentuję Państwu część reportażu ślubnego Aleksandry i Macieja. Nie powiem, ale miałem problem z wybraniem odpowiedniej ilości zdjęć. Na ślubie tyle się działo, a potem piękny plener ślubny! Dlatego też wpis ten jest dość obszerny.

Fotograf, ślub, wedding, Podkarpackie, Małopolskie, Świętokrzyskie
TUO ATTIMO | Grzegorz Radosław Maziarski FOTOGRAFIA

Zapraszam do oglądania.

 

Zacznijmy od przygotowań Maćka


Przygotowania Oli


Błogosławieństwo naszych Młodych


Czas na ceremonię. Piękna Bazylika Mniejsza pw Św. Mateusza w Mielcu. Co prawda jeszcze w remoncie, ale nie przeszkodziło to mi, ani Państwu Młodym w stworzeniu wyjątkowej atmosfery ceremonii zaślubin.


Bazylika Mniejsza Mielec
 
Jak to po ceremonii zazwyczaj bywa przychodzi czas zabawy!
Oj wiele się tutaj działo. Goście wspaniale dopisali, Młodzi zatańczyli piękny Pierwszy Taniec, tort osłodził wszystkim ten piękny czas, zespół bawił wszystkich do samego rana, a oczepiny! Ha! Te to dopiero rozbawiły wszystkich do łez. Niestety, tak wiele się działo, że musiałem je trochę ocenzurować, ale wierzcie mi... Działo się!
Plener celowo zostawiłem na koniec. Sesja zdjęciowa z Olą i Maćkiem była czystą przyjemnością.WYJĄTKOWA FOTOGRAFIA ŚLUBNABardzo dziękuje Młodym oraz ich gościom za wspaniałą atmosferę. Praca była czystą przyjemnością.
Życzę wszystkim wszystkiego dobrego!


Natomiast Państwu dziękuję za obejrzenie tego reportażu.
Chętnych do współpracy zapraszam do -->  kontaktu <--Pozdrawiam bardzo gorąco!
Grzegorz Radosław Maziarski6 komentarzy:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. Zdjęcia są przepiękne! Tymczasem jeśli będziecie poszukiwać fotografa ślubnego w Szczecinie, oferta studia https://www.stfotografia.pl/ będzie strzałem w dziesiątkę. Studio to skupia pasjonatów, którzy w doskonały sposób potrafią uchwycić ważne chwile w najwspanialszych momentach naszego życia. Ponadto przystępny cennik usług to gwarancja sukcesu.

    OdpowiedzUsuń
  3. Skorzystałem z usług Uchwycone https://uchwycone.com/ i nie żałuję. Piękne zdjęcia, idealne do wrzucenia na FB czy Instagramie.

    OdpowiedzUsuń